Author: s***2
Date:
Review: Sososos nice, love the highlighter, it’s really smooth ( please likeee)
Color: Soft Tan
Size: one-size
Price: 49kr
What do you get when you combine sculpt-worthy shadows with a glimmering glow? Our 2-in-1 Contour & Highlight Stick, of course! Map out your base by using the creamy contour end of this duo to carve out shadows and the pearlescent highlighter end to help the high points of your glam shine their brightest. Stay snatched and get glowing with this dual-ended base icon.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Camel Suede |
| Finish | Matte |
| Texture | Cream |
| Type | Contour Cream |
| Height | 1.8 cm |
| Length | 12.3 cm |
| Net Weight | 3.2 g |
| Width | 1.8 cm |
| SKU | sb25051942053601555 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 5310530 people said the quality is very good!
Author: s***2
Date:
Review: Sososos nice, love the highlighter, it’s really smooth ( please likeee)
Color: Soft Tan
Size: one-size
Author: k***2
Date:
Review: really blendable, the colours are warm warm so care about that. good for everyday makeup
Color: Hazelnut Latte
Size: one-size
Author: g***2
Date:
Review: Very good quality highly recommend
Color: Warm Honey
Size: one-size
Author: y***4
Date:
Review: Nice 😊 perfect 😍🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Maple Syrup
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.